Zapisz się na szkolenie już dziś!

Aby zarejestrować się na szkolenie prosimy wybrać szkolenie
z listy, podać liczbę uczestników, dane kontaktowe osoby dokonującej zgłoszenia, oraz dane do faktury.   

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do organizatora zgłoszenia, oraz dokonanie płatności za szkolenie w terminie 7 dni przed szkoleniem na podstawie otrzymanej faktury pro forma. Fakturę VAT wystawiamy po zaksięgowaniu wpłaty.

Wybierz szkolenie (wymagane)

Podaj liczbę uczestników (wymagane)

Dane do faktury (wymagane)

Nazwa

Ulica i numer

Kod pocztowy

Miejscowość

NIP

(wymagane) Oświadczenie dla jednostek opłacających szkolenie w co najmniej 70% ze środków publicznych (wymagane)

Oświadczam, że szkolenie będzie finansowane przynajmniej w 70% ze środków publicznych oraz ma charakter kształcenia zawodowego lub służy przekwalifikowaniu zawodowemu pracowników.

(wymagane) zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usługi szkoleniowej

UWAGA - brak wyrażenia zgody uniemożliwi realizację wskazanych w treści zgody celów (udział w szkoleniu)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OBIS Piotr Walczak (właściciela Negotium) w celu:
- dokonania zgłoszenia na szkolenie; organizacji uczestnictwa w szkoleniu, przygotowania certyfikatu oraz realizacji czynności rozliczeniowych. Zgoda dotyczy danych osobowych zawartych w karcie zgłoszenia.
- świadczenia usług drogą elektroniczną w zakresie działań marketingowych polegających na cyklicznym wysyłaniu na wskazane w karcie zgłoszenia na szkolenie konto poczty elektronicznej informacji dotyczących organizowanych szkoleń i dostępnych rabatów. Zgoda dotyczy adresu konta poczty elektronicznej. Informacje marketingowe we wskazanym zakresie nie będą wysyłane częściej niż raz w tygodniu do czasu wycofania zgody.
Wymienione dane osobowe będą przechowywane w formie umożliwiającej identyfikację osoby, której dane dotyczą, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do wskazanych celów, w których dane te są przetwarzane. Zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest możliwe poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: rodo@negotium.pl

 Alternatywnie – można pobrać kartę zgłoszenia do wypełnienia, oraz  przesłać wypełnioną
i podpisaną kartę na adres e-mail: szkolenia@negotium.pl 

×
×

Koszyk